Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

FC NOVÉ HAMRY

Areál

 Areál klubu v Nových Hamrech 


 

 

V dnešní době je klub vybaven nejlepším zázemím v soutěži. Nově postavená budova byla otevřena v roce 2000. Jsou zde šatny pro hosty a domácí s oddělenými sprchami, šatna a sprcha rozhodčího, společné záchody a bistro. Moderní stavba splňuje standardní požadavky kladené na budovy tohoto typu.

 

 

Největší slabinou je ovšem povrch hrací plochy. I proto byl v nedávné době vypracován projekt na úpravu hřiště který stál cca 250 000,-. Je v něm obsaženo zkvalitnění hrací plochy, zvětšení rozměrů hrací plochy, výstavba divácké tribuny, rozšíření parkovacích ploch, plocha pro další sportovní aktivity ( volejbal , nohejbal, tenis).

 

Na našem hřišti byly provedeny vrty kvůli složení podloží. Informativní závěr z vrtů je že se nejedná o skálu ale o štěrkové podloží a to čtvrté kategorie ( Jsou zde větší segmenty jak 10 cm ). Neměl by tedy být problém s plánovanou rekonstrukcí areálu.

 

 

 

Dle informací od obecního zastupitelstva se již čeká na možnost podání žadosti o grant u evropské unie ze kterého by byl projekt zafinancován. Doufejme že si brzy zahrajeme na novém kvalitním povrchu.

 

Kontakt:

FC Nové Hamry
Nové Hamry 371
PSČ 362 24
tel.: 353 826 529
 
IČO: 68833571
ČSTV: 3403/24
ČMFS: 311 064

TOPlist